Grangers Down Wash 300 ml

€8,20 –10 %
Grangers Down Wash 300 ml
€8,20 –10 % €7,37
Skladom
Možnosti doručenia

Vysoko účinný čistiaci prostriedok od firmy Grangers, ktorý je určený na oblečenie a vybavenie plnené perím alebo syntetickými vláknami. Maximalizuje priedušnosť, obnovuje objem, odstraňuje zápach, účinný už pri 30 ° C.

Detailné informácie

Podrobný popis

Aj napriek tomu, že s tekutým pracím prípravkom Down Wash od firmy Granger`s spoľahlivo odstránite špinu a zápach, stále si vaše oblečenie či vybavenie zachová svoje izolačné vlastnosti. Prípravok teda využijete okrem oblečenia napríklad na spacie vaky. Prípravok je vhodný na použitie aj pred aplikáciou vodeodolnej impregnácie. Výhodou tohto prostriedku je to, že čistí už pri nízkych teplotách (od 30˚C). Prípravok neobsahuje žiadne parfémy, optické zjasňovače alebo agresívne čistiace látky.

Spôsob použitia:

Použitie prípravku je veľmi jednoduché, do vopred plnené práčky stačí naliať 1 viečko (50 ml) na praciu várku, na ručné pranie stačí 1/2 dávka, teda 25 ml. Vrchom plnená práčka nie je odporúčaná na pranie perového oblečenia vzhľadom na to, že môže dôjsť k trvalému poškodeniu vášho oblečenia. Zaistite dôkladné preschnutie, to docielite napríklad 2-3 hodinovým programom v sušičke pri nízkej teplote.

Hlavné prednosti:

  • čistí, obnovuje plnivosť (loft) peria a eliminuje zápach
  • vhodné pre oblečenie a vybavenie plnené perím alebo syntetickými vláknami
  • zachováva izolačné vlastnosti materiálu
  • je možné použiť aj pred aplikáciou vodeodolnej impregnácie
  • čistí už pri nízkych teplotách od 30˚C

Dodatočné parametre

Kategória: Pracie prostriedky
Záruka: 2 roky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: