⚡ Využite dodatočné zľavy na vybrané značky a ušetrite ⚡

Katadyn MicroPure Forte MF 1T (4x25) PL / SK / HU / RUS

€27,60 –15 %
SPT15778
€27,60 –15 % €23,44
Skladom
Možnosti doručenia

Rýchla a účinná dezinfekcia vody - minitablety využívajúce technológiu aktívneho chlóru a strieborných iónov zbaví vodu do 30 min baktérií a vírusov (do 120 min prvokov) a súčasne vydezinfikovanú vodu zakonzervujú až na dobu 6 mesiacov; 1 tableta na 1 l vody.

Detailné informácie

Podrobný popis

MicroPure Forte MF 1T je rýchla a účinná dezinfekcia vody vo forme minitabliet. Jedná sa o unikátnu kombinovaný prípravok využívajúci technológiu aktívneho chlóru a strieborných iónov. V dôsledku vysokého dezinfekčného účinku zbaví vodu do 30 minút baktérií a vírusov a súčasne vydezinfikovanú vodu zakonzervuje až na dobu 6 mesiacov. Za 2 hodiny dokáže eliminovať veľmi odolné prvoky ako napr. Lamblia (Giardia intestinalis).

Liek je určený pre dezinfekciu vizuálne číre vody, v prípade zákalu je potrebné vopred vykonať mechanickú filtráciu.

Je vhodný pre akýkoľvek typ rodinných a obchodných ciest a rekreačných pobytov. Súčasne sa často používa pri cestovaní do exotických destinácií a profesionálnych expedíciách. Zvlášť je indikovaný pri cestovaní do zaostalých regiónov s nerozvinutým hospodárstvom a do krajín subtropického a tropického pásma. Je však vhodný aj pre kemping a letné tábory v Českej republike.

Použitie prípravku MicroPure Forte MF 1T je veľmi jednoduché - stačí len vhodiť adekvátny počet minitabliet (1 tbl na 1 l vody) do pohára, fľaše, kanistra či zásobníka s vodou určenou na konzumáciu, nechať rozpustiť a pôsobiť po dobu 30 minút (resp. Dvoch hodín). S použitím prípravku nie sú spojené žiadne zdravotné riziká a takto pripravenú vodu možno použiť na konzumáciu, umývanie riadu alebo osobnej hygiene.

Prípravok vodu zbavuje ako choroboplodných zárodkov, tak i rias a zápachu. Eliminuje riziko infekcií z vody pochádzajúce zo zle udržiavaných studní, verejných vodovodných sietí (hotely a ubytovacie zariadenia) alebo z prírodných zdrojov vody, ako sú pramene, horské potoky a pod.

 

Dodatočné parametre

Kategória: Vodné filtre a príslušenstvo
Záruka: 2 roky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: