Podmienky ochrany osobných údajov

Vyplnením formulára prostredníctvom týchto webových stránok poskytujete svoje osobné údaje podľa ustanovení §4 zákona č. 101/2000 Zb. O ochrane osobných údajov. Spoločnosť La Rambla s.r.o., IČ: 01454315, adresou Pode Dvory 2914 323 00 Plzeň, Česká republika, si uvedomuje dôvernosť osobných údajov a rešpektuje právo na súkromie.

Všetky osobné údaje osôb zaregistrovaných prostredníctvom internetových stránok OutdoorMarket.sk, ako i ostatné osobné údaje získané registráciou informačného spravodaja, seminárov či najrôznejších dotazníkov a ankiet, považujeme za vysoko dôverné a spracovávame je len k vlastným marketingové účely a na zlepšenie našich služieb, a to po dobu neurčitú , do odvolania súhlasu registrovanej osoby.

Osoby poskytujúce svoje osobné údaje berú na vedomie, že svoj súhlas môžu kedykoľvek písomne ​​odvolať (obchod@outdoormarket.cz) a spoločnosť La Rambla s.r.o. údaje zlikviduje. Spoločnosť La Rambla s.r.o. sa zaväzuje, že osobné údaje nebudú bez súhlasu danej osoby poskytnuté ďalšej osobe či spoločnosti.

Upozornenie spotrebiteľov o možnostiach mimosúdneho vyrovnania

V súlade s ust. § 14 a nasl. zákona č. 634/1992 Zb. o ochrane spotrebiteľa, upozorňujeme, že spotrebiteľ je oprávnený sa v rámci mimosúdneho riešenia spotrebiteľských sporov oprávnený obrátiť na príslušný orgán, určený pre mimosúdne riešenie sporov.

Všeobecným subjektom pre mimosúdne riešenie spotrebiteľských sporov je:

Česká obchodní inspekce
Štěpánská 567/15
120 00 Praha 2
Česká republika
www.coi.cz

Špecializované orgány, na ktoré je možné sa tiež obracať (rieši spory spotrebiteľov mimosúdnou cestou, v nižšie uvedených oblastiach):

Finančný trh:

Finanční arbitr
Legerova 1581/69
110 00 Praha 1
Česká republika
www.finarbitr.cz

Pre telekomunikácie:

Český telekomunikační úřad
Sokolovská 219
190 00 Praha 9
Česká republika
www.ctu.cz

Outdoormarket.cz nájdete na GLAMI.sk

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie