HUSKY DAYS s až -50% zľavou. Platí iba do 6.5.

Kupilka darčeková sada PREMIUM S - Original (BROWN)

€68,63 –10 %
vyr 3904 kupilka set premium s prr web BUSHCRAFTshop CZ 04
€68,63 –10 % €61,76
Skladom
Možnosti doručenia

Prémiová 3-dielna sada riadu Kupilka, balená v krásnej brezovej krabičke, môže posložiť ako darček pre Vás alebo Vašich blízkych.

Súprava obsahuje:

  • Kupilka Classic Kuksa 210 ml
  • Kupilka miska 550 ml
  • Kupilka spork 205 mm
  • Darčeková drevená krabica

KUPILKA výrobky sú vhodné na použitie ako v prírode tak aj doma. Sú vyrobené z termoplastického materiálu, ktorý je vhodný najmä na teplé nápoje alebo potraviny. KUPILKA výrobky sú ľahké a odolné, môžu byť používané napr. pri pešej turistike, kempovaní alebo pobyte v prírode a dajú sa ľahko čistiť teplou vodou. KUPILKA produkty nevyžadujú žiadnu údržbu. KUPILKA výrobky možno umývať v umývačke riadu. Odporúčaná teplota nápojov a pokrmov servírovaných do riadu KUPILKA je medzi -30 a 100°C.

Detailné informácie

Podrobný popis

Špecifikácia:

  • materiál: drevoplast
  • hmotnosť: 720 g
  • vyrobené vo Fínsku

KUPILKA výrobky sú vyrobené z biomateriálu. Termoplastický kompozit obsahuje 50% borovicové drevo a 50% plastu. V porovnaní s plastom, má tento materiál vyššiu tepelnú odolnosť a dlhšiu životnosť, vďaka hustej kompozitnej štruktúre. Na rozdiel od plastu, do neho môže byť ryto. Ak porovnáme tento materiál s drevom, veľké výhody si všimnete hneď. Žiadna údržba, neabsorbuje pachy a nie je citlivý na vlhkosť.
KUPILKA výrobky sú recyklovateľné. Na konci života výrobku môže byť znovu spracovaný, obrúsený a stať sa tak súčasťou nového výrobku. Všetky obaly aj visačky KUPILKA sú z recyklovaného kartónu.

Dodatočné parametre

Kategória: Outdoorový riad a príbory
Záruka: 2 roky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: