HUSKY DAYS s až -50% zľavou. Platí iba do 6.5.

Kupilka Fill That Belly - 2x Tanier 440 ml + 2x nôž + 2x vidlička - Original (BROWN)

€47,02 –10 %
vyr 3499 6941 970x0
€47,02 –10 % €42,31
Skladom
Možnosti doručenia

Sada 2 tanierov + 2 nože a 2 vidličky

KUPILKA výrobky sú vhodné na použitie ako v prírode tak aj doma. Sú vyrobené z termoplastického materiálu, ktorý je vhodný najmä na teplé nápoje alebo potraviny. KUPILKA výrobky sú ľahké a odolné, môžu byť používané napr. pri pešej turistike, kempovaní alebo pobyte v prírode a dajú sa ľahko čistiť teplou vodou. KUPILKA produkty nevyžadujú žiadnu údržbu. KUPILKA výrobky možno umývať v umývačke riadu. Odporúčaná teplota nápojov a pokrmov servírovaných do riadu KUPILKA je medzi -30 a 100°C.

Detailné informácie

Podrobný popis

Špecifikácia:

  • materiál: drevoplast
  • objem: 440 ml (tanier)
  • hmotnosť: 280g (tanier) + 30g (nôž + vidlička)
  • vyrobené vo Fínsku

KUPILKA výrobky sú vyrobené z biomateriálu. Termoplastický kompozit obsahuje 50% borovicové drevo a 50% plastu. V porovnaní s plastom, má tento materiál vyššiu tepelnú odolnosť a dlhšiu životnosť, vďaka hustej kompozitnej štruktúre. Na rozdiel od plastu, do neho môže byť ryto. Ak porovnáme tento materiál s drevom, veľké výhody si všimnete hneď. Žiadna údržba, neabsorbuje pachy a nie je citlivý na vlhkosť.
KUPILKA výrobky sú recyklovateľné. Na konci života výrobku môže byť znovu spracovaný, obrúsený a stať sa tak súčasťou nového výrobku. Všetky obaly aj visačky KUPILKA sú z recyklovaného kartónu.

Dodatočné parametre

Kategória: Outdoorový riad a príbory
Záruka: 2 roky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: