⚡ Využite dodatočné zľavy na vybrané značky a ušetrite ⚡

Kupilka tanier 140 ml - Conifer (GREEN)

€13 –9 %
vyr 3800 Kupilka plate K14G0 web
€13 –9 % €11,72
Skladom
Možnosti doručenia

Tanier 140 ml

KUPILKA výrobky sú vhodné pre použitie ako v prírode tak i doma. Sú vyrobené z termoplastického materiálu, ktorý je vhodný najmä na teplé nápoje alebo potraviny. KUPILKA výrobky sú ľahké a odolné, môžu byť používýny napr. Pri pešej turistike, kempovanie alebo pobyte v prírode a dajú sa ľahko čistiť teplou vodou. KUPILKA produkty nevyžadujú žiadnu údržbu. KUPILKA výrobky možno umývať v umývačke riadu. Odporúčaná teplota nápojov a pokrmov servírovaných do riadu KUPILKA je medzi -30 a 100 ° C.

Detailné informácie

Podrobný popis

Špecifikácia:

  • materiál: drevoplast
  • objem: 140 ml
  • hmotnosť: 80 g
  • vyrobené vo Fínsku

KUPILKA výrobky sú vyrobené z biomateriáli. Termoplastický kompozit obsahuje 50% borovicové drevo a 50% plastu. V porovnaní s plastom, má tento materiál vyššiu tepelnú odolnosť a dlhšiu životnosť, vďaka hustej kompozitné štruktúre. Na rozdiel od plastu, do neho môže byť ryto. Ak porovnáme tento materiál s drevom, veľké výhody si všimnete hneď. Žiadna údržba, neabsorbuje pachy a nie je citlivý na vlhkosť.
KUPILKA výrobky sú recyklovateľné. Na konci života výrobku môže byť opätovne spracujú, obrúsený a stať sa tak súčasťou nového výrobku. Všetky obaly i visačky KUPILKA sú z recyklovaného kartónu.

Dodatočné parametre

Kategória: Outdoorový riad a príbory
Záruka: 2 roky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: