⚡ Využite dodatočné zľavy na vybrané značky a ušetrite ⚡

Fľaša SAWYER S1 Foam Filter - SP4121

€79,60 –10 %
291278 lahev sawyer s1 foam filter sp4121
€79,60 –10 % €71,60
Skladom
Možnosti doručenia

Neohrozená filtrácia vody s Vaším existujúcim filtrom Sawyer - kompatibilita so všetkými filtrami SAWYER (Mini, Squeeze, Micro Squeeze)

OBSAH BALENIA: 600 ml fľašu s penovým filtrom FOAM Filter S1 - systém so silikónovou fliaš - s viečkom a silikónovým tesnením

Vychutnajte si bezpečnú čistú vodu v akejkoľvek situácii, kdekoľvek na svete s fľašami Sawyer Select Water Filters s penovým FOAM filtrom. Systém fliaš Sawyer FOAM FILTER S1, S2 alebo S3 odstraňuje v kombinácii s filtrami SAWYER prakticky všetky nečistoty nachádzajúce sa v sladkej vode a súčasne zlepšujú chuť i vôňu. Tieto fľaše s so špeciálnym médiom FOAM - peny sú k dispozícii v troch variantoch a kombinujú patentovanú penovou membránu FOAM FILTER v odolné silikónové fľaši a sú kompatibilné so všetkými filtrami zn. Sawyer (SP128 MINI, SP129 SQUEEZE, SP2129 MICRO SQUEEZE) s dutým vláknom o priemeru 0,1 mikrónov, ktorý zaisťuje prístup k čistej vode pri cestovaní kdekoľvek po svete alebo v prípade núdzových situácií alebo živelných katastrof.

Detailné informácie

Podrobný popis

Špecifikácia - Fľaša Sawyer S1:

  • hmotnosť: 190 g
  • kapacita fľaše: 600 ml
  • veľkosť fľaše: 25 cm (dĺžka) / 6,5 cm (priemer fľaše)
  • veľkosť filtra Sawyer Micro Squeeze: 11 cm / priemer 3,5 cm
  • vyrobené v USA

DÔLEŽITÉ UPOZORNENIE: Vieme, ako lákavé môže byť nakuknúť dovnútra fľaše Select Systems, ale táto silikónová fľaša sa len ťažko znovu utesňuje, ak sa redukčné (VEĽKÉ čierne viečko povolí) - prípadná netesnosť z dôvodu povolenie závitu nie je dôvodom na reklamáciu. Preto odporúčame plniť aj sušiť fľaša iba skrze menšie otvor, na ktorý sa pripevňuje filter Sawyer. V prípade, že redukčné viečko zložíte, je nutné ho znova pretesniť, než budete fľaša môcť znovu používať. Ak to neurobíte, nefiltrované voda môže pretiecť a kontaminovať pitnú vodu!

ROZDIELY v type fliaš - S1 / S2 / S3 Fľaša Sawyer S1, S2 a S3:

Všetky tri vybrané typy fliaš Sawyer FOAM Filter znižujú množstvo chemikálií na 0,5 dielov na miliardu (čo je až 40-krát nižšia hodnota ako maximálna odporúčaná úroveň EPA) a znižujú množstvo pesticídov na 0,01 dielov na miliardu (čo je až 400-krát nižšia hodnota ako maximálnu úroveň podľa EPA).

Systémy Sawyer S2 a Sawyer S3 pokračujú ešte ďalej a čistí kontaminovanú vodu z podozrivých zdrojov:

Fľaša Sawyer S2 filtruje 99,99% vírusov

Fľaša Sawyer S3 filtruje 99,99% vírusov a znižuje ťažké kovy, ako je meď, arzén a ortuť, na 0,5 časti na miliardu (až 260-krat nižšia ako maximálna hodnotyEPA).

Dodatočné parametre

Kategória: Vodné filtre a príslušenstvo
Záruka: 2 roky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: