⚡ Využite dodatočné zľavy na vybrané značky a ušetrite ⚡

Marcel testuje: termoprádlo Active Winter

autor-3

Marcel Fronko

Najteplejšie termoprádlo z kolekcie ACTIVE WINTER by nemalo chýbať vo výbave každého športovca, či milovníka hôr.

 

Hlavné prednosti Active Winter

  • špeciálne ploché švy
  • prekrytie zipsu pri brade
  • anatomicky tvarovaný strih
  • vsadky v podpazuší pre maximálne pohodlie

Husky Active Winter ponúka vo viacerých variantoch a farbách pre mužov aj ženy. Termo nohavice v tmavomodrej a antracitovej. Tričko dokonca so zipsom u krku, alebo bez neho. Dámy ho nájdu v atraktívnej figovej farbe.Už na prvý dotyk pôsobí materiál veľmi príjemne, komfortne a hrejivo. Zároveň vyzerá dostatočne odolne, elasticky a kvalitne.

OM-blog44 (6)_1

Hrejivosť sa mi potvrdila už pri prvom stúpaní

Spodnú aj vrchnú vrstvu som otestoval v zimných podmienkach Západných Tatier. Hrejivosť sa mi potvrdila už pri prvom stúpaní. Napriek mínusovým teplotám zhadzujem všetky vrstvy okrem samotného termoprádla. Skvele funguje odvádzanie vlhkosti, zachovanie hrejivosti napriek poteniu a odolnosť voči miernemu vetru. Pridaný elastan zabezpečuje elasticitu a dokonale sa prispôsobí telu nielen pri chôdzi, ale aj lezení a behu. Moja štandardná veľkosť M sedí skvele.

OM-blog44 (9)_1

Pre aktívne používanie

Ploché švy sú kvalitne spracované a určite by mali vydržať niekoľko sezón aktívneho používania. Príjemne ma prekvapilo, že aj po celodennej náročnej túre tričko nijak nezapáchalo, čo by som u odevu primárne z nylónu neočakával. Trošku som mal obavy, že aj toto tričko, podobne ako merino, zanechá na chrbte žmolky od batohu. Našťastie to dopadlo dobre.

Termoprádlo Active Winter veľmi príjemne prekvapilo. Skutočne som nenašiel žiadne negatívum, aj keď je pravda že bolo testované len dvakrát na bicykli a raz počas túry. Pôsobí atraktívne a určite nesklame.

OM-blog44 (8)_1

OM02

OM-blog44 (7)_1